Герб
 
 
Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського  

 

 
СтатистикаКонтингентПошта довіриФотогалерея skin.poorVis
 
Головна сторінка

Офіційний сайт Медичної академії

Кримський медичний університет має славну історію. Пройдено шлях від медичного факультету при Таврійському університеті (1918 р.), заснування самостійного Кримського медичного інституту (1931 р.) до становлення сучасного могутнього вузу - Кримського державного медичного університету ім. С. І. Георгієвського IV (вищого) рівня акредитації. І всі ці роки вуз був і є центром медичної освіти та медичної науки в Криму, що забезпечує академічну і професійну освіту, а також дослідницьку та лікувально-консультативну діяльність за напрямами «Медицина», а зараз і «Фармація».

Сьогодні це сучасний навчальний заклад, в основу діяльності якого покладено ідею розвитку інтелектуального потенціалу держави та забезпечення медичної галузі кваліфікованими фахівцями. Це освітній і науковий центр, що відкриває скарбницю професійних знань, світових і національних цінностей медичної науки та культури перед молоддю не тільки України, але і багатьох країн світу.

Вузом створено модель безперервної медичної освіти, що включає довузівську підготовку – підготовче відділення, підготовчі курси та медичний коледж, 4 факультетів з підготовки лікарів-фахівців і факультет післядипломної освіти. З 56 кафедр вузу – 4 опорних і 16 випускаючих. Молодші фахівці та бакалаври готуються зі спеціальностей «Сестринська справа», «Ортопедична стоматологія», «Фармація», лікарі — зі спеціальностей «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Стоматологія». Випускники продовжують своє навчання в інтернатурі на факультеті післядипломної освіти за однією обраною спеціальністю з 22 запропонованих. Освіта може бути продовжена в клінічній ординатурі, магістратурі, аспірантурі. Надалі фахівець може підвищити кваліфікацію за однією з 48 спеціальностей на факультеті післядипломної освіти.

У КДМУ розроблено комплексний підхід до організаційного та науково-методичного забезпечення навчального процесу. Навчальні фільми, муляжі, фантоми, діагностичне обладнання на клінічних кафедрах - зроблено все, щоб навчальний процес відповідав вимогам сучасності, що особливо важливо саме тепер, коли університет активно включився в навчання за Болонською системою. Про високий рівень підготовки студентів і інтернів університету свідчить той факт, що за роки проведення державних комплексних ліцензійних іспитів «Крок-М», «Крок-1», «Крок-2», «Крок-3» вуз незмінно є лідером у рейтингу медичних вузів України.

Високий рівень освіти наших студентів забезпечує могутній професорсько-викладацький корпус — близько 672 чоловік, серед яких 88 докторів наук, професорів, 366 кандидатів наук, доцентів. 40 професорів вузу є академіками та член-кореспондентами вітчизняних і зарубіжних академій наук, 14 — лауреатами державних премій, 60 викладачів мають почесні звання.

У Кримському державному медичному університеті ім. С. І. Георгієвського навчається близько 4,5 тисяч студентів, із них близько 1400 іноземних громадян з 45 країн світу.

З 1999 року вуз розвиває нову форму навчання — викладання англійською мовою. За кількістю іноземних студентів, що навчаються, і якістю освіти КДМУ лідирує серед вузів країни. Про визнання заслуг університету свідчить звання лауреата рейтингу вищих навчальних закладів України «Софія Київська - 2004» за плідний розвиток міжнародних зв'язків і підготовку висококваліфікованих кадрів. Міжнародний медичний факультет вузу сертифіковано IES (Міжнародною організацією з питань освіти) за вищим рейтинговим рівнем АА як «Найкращий вуз, відомий і визнаний у всьому світі».

80 років вуз навчає студентів, ростить професіоналів. Усі сили професорсько-викладацького складу спрямовано на те, щоб зі стін університету вийшов високопрофесійний, інтелектуальний, гармонійний фахівець. У КДМУ виховують лікаря — фахівця найгуманнішої на землі професії, усі знання, сили та вміння якого призначені справі охорони і поліпшення здоров'я людини.

На офіційному сайті КДМУ імені С. І. Георгієвського представлені матеріали, що відображають усі сторони діяльності університету, його історію й розвиток. Опубліковані довідкові матеріали для абітурієнтів, студентів, подані новини для всіх, хто цікавиться життям університету.

 

Loading the player ...
 

УВАГА!!!

Єдиним офіційним сайтом Медичної академії є www.csmu.edu.ua. За інформацію, подану на інших сайтах, академія не відповідає. 

Новини КДМУ

rss
26.09.2014
Лист з Оксфорда
  ...
  Детальніше ...


 
Міністерство охорони здоров'я Російської Федерації. 
Телефон для звернення громадян: (495) 627-29-93

 
up
©2006-12 КДМУ. Розробка та супровід – інформаційно-аналітичний відділ.
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове.
Design by SOFTSOUL.